ЗВІТУЮТЬ АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ ТА ВИКОНАВЦІ РОМЕНУ!

ЗВІТУЮТЬ АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ ТА ВИКОНАВЦІ РОМЕНУ!

У Роменському міському Будинку культури відбувся творчий звіт кращих аматорських колективів та виконавців Роменської громади «Таланти рідної землі тобі даруєм, Україно!» в рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України.

Гості свята поклали квіти до Стели пам’яті загиблим учасникам АТО та до Алеї Слави поруч з будинком культури.

Перед урочистостями кожен мав змогу ознайомитися з експозиціями виставки «Душі і рук людських творіння» в фойє будинку культури.

З вітальним словом до всіх присутніх у концертній залі звернулися Роменський міський голова Олег Стогній та заступник начальника відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко. Кращі аматорські колективи та солісти громади були відзначені грамотами та подяками голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Яскрава та насичена концертна програма стала справжнім вибухом емоцій як на сцені, так і у глядацькій залі. Жоден номер не залишив байдужими присутніх, торкаючись струн сердець глядачів. Свої творчі здобутки представили солісти, народні та зразкові аматорські колективи Роменського міського Будинку культури, ансамблі та виконавці Роменської дитячої музичної школи ім. Є.Адамцевича, учні Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського, вихованці Дитячої юнацької спортивної школи ім. В.Гречаного, колектив Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

Справжнє суцвіття талантів Роменщини дійсно стало подарунком рідній Україні до її дня народження!