«Життя як пісня, а пісня як життя»

«Життя як пісня, а пісня як життя»

12 червня в приміщенні комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» відбувся ювілейний концерт народного аматорського хорового колективу ветеранів війни, праці та військової служби «Життя як пісня, а пісня як життя».

Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, море квітів, гучні оплески, вигуки «браво», щирі слова вітання та похвали – ось найвища нагорода за 35-ти річну діяльність хору на чолі з керівником Олександром Кравченком

Не лишилося осторонь такої події і керівництво міста. Вітати ювілярів прийшли міський голова Павло Кузьменко, голова ради міської організації ветеранів Людмила Полякова, начальник відділу культури і туризму Любов Бобарикіна, директор комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» Марина Глущенко-Калач. Вони привітали учасників колективу та побажали хористам міцного здоров’я, нових успіхів та досягнень на творчій ниві. Адже всі традиції та моральні цінності передаються у піснях.

І у цей день хористи ділилися палкою любов’ю до пісні, залюбки виконуючи пісні українських композиторів, козацькі, патріотичні, народні, ліричні, твори написані місцевими поетами, декламували патріотичні вірші, розповідали гуморески. Кожен виступ проникав в найпотаємніші куточки серця, викликали шквал почуттів та емоцій не лишив байдужим жодного слухача в залі.

Сподіваємося, що учасники хору ще довго будуть дарувати глядачам свій талант та незабутні емоції.

Пісня – душа народу, безцінна культурна спадщина, яку ми повинні знати та берегти, яка завжди буде супроводжувати кожного з нас у житті.

Інформація надана комунальним закладом «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»