У Білопіллі аналізували та визначали основні напрями клубної роботи

У Білопіллі аналізували та визначали основні напрями клубної роботи

5 лютого в приміщенні Комунального закладу Білопільської міської ради «Білопільський центр культури і дозвілля «Україна» відбувся семінар-нарада для працівників клубних закладів Білопільської громади «Аналіз здачі річних статистичних звітів клубних закладів за 2020 рік. Планування роботи по виконанню розпоряджень, постанов і наказів державних органів управління та власних довгострокових галузевих програм».

Відкрила семінар-нараду директор КЗ БМР «Білопільський центр культури і дозвілля «Україна» Людмила Калиновська, яка ознайомила присутніх з планом роботи клубних закладів громади на 2021 рік та акцентувала увагу на основних культурно-мистецьких заходах І кварталу поточного року.

Методист з клубної роботи та відродженню Ірина Нагорна проаналізувала роботу клубних закладів громади за 2020 рік і зупинилася на пріоритетних напрямках клубної діяльності на наступний рік. Працівники методичної служби Лідія Бражник та Тетяна Недайвода детально ознайомили учасників семінару-наради з правовими актами органів законодавчої влади, термінами їх виконання та контролю у поточному році та надали методичні рекомендації щодо участі учасників аматорських колективів у різноманітних фестивалях та конкурсах. Наприкінці заходу відбулося нагородження найактивніших учасників аматорських колективів громади – дипломантів та призерів міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів за підсумками 2020 року.

Матеріали надано Комунальним закладом Білопільської міської ради «Білопільський центр культури і дозвілля «Україна»