«Спасибі Вам, що Ви на світі є…»

«Спасибі Вам, що Ви на світі є…»

Під такою назвою в Комунальному закладі Середино-Будської районної ради Сумської області «Середино-Будський районний будинок культури» відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені Дню працівників освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Віктор Губенко. Він побажав працівникам освіти натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Освітян також вітали заступник голови районної ради Сергій Певнєв, представник народного депутата України в Середино-Будському районі Григорій Ген та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Михайло Снітко.

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти були вручені подяки Середино-Будської районної державної адміністрації та районної ради педагогам, вихователям, ветеранам, всім, хто причетний до роботи в галузі освіти.

Після офіційної частини солістами та вокалістами районного будинку культури було проведено концертну програму. Ліричні пісні та запальні танці дуже сподобались присутнім.

Матеріали надано методичним кабінетом Комунального закладу Середино-Будської районної ради Сумської області «Середино-Будський районний будинок культури»