«Скорбота довго не залишить дім, і вічна пам’ять буде їм…»

«Скорбота довго не залишить дім, і вічна пам’ять буде їм…»

29 серпня в центрі Бурині, біля Алеї пам’яті Героїв України, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

До присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Василь Бойко, голова районної ради Євгеній Рябоконь та начальник захисту інформації районного військового комісаріату, учасник антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил старшина Роман Турчин. Вони віддали данину пам’яті військовим, добровольцям, волонтерам, які поклали своє життя на вівтар незалежності України, аби співвітчизники не знали політичного й економічного гноблення. Висловили надію, що мирне небо вже скоро запанує над нами, і чорний список загиблих більше не буде поповнюватися.

Ведуча заходу, методист районного будинку культури Олена Ларінцева ще раз нагадала імена наших земляків, що увічнені на Алеї пам’яті Героїв. Цього ж дня буринці приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Літію за полеглими захисниками України провів митрофорний протоієрей отець Іоаннн. Після чого відбулася церемонія покладання квітів на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості загиблих та померлих захисників України.

Матеріали надано комунальним закладом Буринської районної ради «Буринський районний будинок культури»