Шана тим, хто йшов на смерть за кожного з нас

Шана тим, хто йшов на смерть за кожного з нас

27 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, враховуючи карантинні обмеження, у Буринському районному будинку культури відбулася година пам’яті «Вони стояли на смерть за кожного з нас». На заході були присутні очільники району, працівники районної державної адміністрації, військомату, учасники АТО, представники молодіжних формувань, члени Буринської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «Обов’язок».

Розпочали годину пам’яті голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко та учасник антитерористичної операції на сході України майор Юрій Жуков. У своїх виступах вони нагадали про участь краян у бойових діях на Донбасі.

Під час тематичного заходу на екрані з’являлися світлини загиблих буринчан, які поклали власне життя у боротьбі за суверенну Україну. Хвилиною мовчання присутні віддали шану самовідданості та героїзму синів Буринщини. Годину пам’яті продовжив перегляд документального фільму «Тіні Іловайська».

Матеріали надано Комунальним закладом Буринської районної ради «Буринський районний будинок культури»