Представляємо вам цьогорічних переможців  в Обласній культурно-мистецькій акції «Мистецькі сходи»

Представляємо вам цьогорічних переможців в Обласній культурно-мистецькій акції «Мистецькі сходи»

У номінації «Культурна спадщина» нагороджуються

  1. ШАМІЛЬ АКІЧЕВ – науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О. М. Лазаревського Конотопської міської ради, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, член Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців та Національної спілки журналістів України.
  2. ГАННА СВЯТЕЦЬ – старший науковий співробітник Комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького.
  3. ВАЛЕНТИНА ПОДШИВАЙЛОВА – завідувачка Музею горюнської культури в селі Нова Слобода Державного історико-культурного заповідника в місті Путивлі.
  4. ІРИНА ПУРИГА– головний зберігач фондів Музею Кролевецького ткацтва.
  5. ГАЛИНА СУРОВА – директорка Волокитинського сільського будинку культури відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради.
  6. АННА ГАВРИЛЕНКО – провідний методист Комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.
  7. АННА ГАРАНЖА – майстриня народного мистецтва України з писанкарства, витинанки та іконопису, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
  8. ЖАННА КЛОЧКО – головний зберігач фондів Комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний краєзнавчий музей.


У номінації «Мистецька освіта» нагороджуються

  1. ІРИНА ГРАБЧУК – директорка Кролевецької дитячої школи мистецтв.
  2. ДЕНИС КУРСЕНКО – викладач вищої кваліфікаційної категорії відділу «Хореографія», педагог-репетитор народного ансамблю народного танцю «Молодість» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».
  3. ОЛЕКСІЙ КУЗЬМЕНКО – директор Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г.Лисенка Сумської міської ради, заслужений працівник культури України.
  4. ВІКТОРІЯ ОСТАШКО – викладач по класу сольного співу Конотопської дитячої музичної школи №2 Конотопської міської ради.
  5. ВІТА ЗУБКО – завідувач навчально-методичним кабінетом Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».


У номінації «Серце віддане дітям» нагороджуються

  1. СЕРГІЙ ДЕМИДЕНКО – артист вищої категорії Комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва.
  2. ЗОЯ НАКЛИЦЬКА – керівник зразкового аматорського ансамблю класичного танцю Комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа», заслужений працівник культури України.
  3. ОЛЬГА БОЖКО – завідувачка Роменської центральної міської бібліотеки для дітей Роменської міської ради.
  4. 4. ОЛЕНА ВЄЄВНИК – бібліотекар Глибнянської сільської бібліотеки – філії КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради.
  5. НАТАЛІЯ ПУЧКО – викладач по класу хореографії Біловодської дитячої музичної школи Роменської міської ради
  6. ОЛЕНА ШАРКОВА – керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного естрадного танцю «Фантазія» Комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля».


У номінації «Юні таланти Сумщини – гордість України» нагороджуються

  1. АРТЕМ КОТЕНКО – учень Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника, викладач – заслужений працівник культури України Лариса Крошка.
  2. ДАР’Я УЗБЕКОВА – учениця Комунального закладу Шосткинської міської ради Сумської області «Шосткинська дитяча музична школа №2».
  3. КИРИЛ ГОРБУНОВ – студент ІV курсу відділу «Хореографія» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».
  4. МАРІЯ ШЕНЦЕВА – учениця 5-го класу Сумської дитячої музичної школи №1.


У номінації «Майстер організації дозвілля» нагороджуються

  1. ІГОР КАРНАУХ– директор Попівського сільського будинку культури-філії комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.
  2. СВІТЛАНА КРОПТЯ – завідувачка Дубовицького будинку культури-філії Центру культури Кролевецької міської ради.
  3. ВОЛОДИМИР ЦЮКАЛО– директор Комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля».
  4. МАРИНА КЕКШУК– головний спеціаліст відділу культури Шалигинської селищної ради.
  5. ІРИНА ТКАЧЕНКО – художній керівник Дружбівського міського Палацу культури Дружбівської міської територіальної громади.
  6. ЛЮБОВ ТЮТЮННИК– директор Іваницького сільського будинку культури-філії Комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».
  7. СВІТЛАНА МАРИГІНА – директорка Комунального закладу «Лебединський міський будинок культури» виконавчого комітету Лебединської міської ради.
  8. АНАСТАСІЯ СКЛЯР– директорка Лучанського сільського будинку культури Липоводолинської селищної ради.
  9. ТЕТЯНА УТКІНА – директорка Височанського сільського будинку культури Чернеччинської сільської територіальної громади.


У номінації «Професіонал бібліотечної справи» нагороджуються

  1. СВІТЛАНА САГАЙДАК– завідувачка відділу читального залу для юнацтва Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека».
  2. ВАЛЕНТИНА МАКУХА – провідний методист Комунального закладу Шосткинської міської ради Сумської області «Шосткинська міська централізована бібліотечна система».
  3. ГАННА СВИСТЮЛА – бібліотекар І категорії сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна бібліотека для дітей».
  4. ІРИНА КОЛОМІЄЦЬ– завідувач Перехрестівської сільської бібліотеки-філії Комунального закладу Роменської міської ради Сумської області – Роменська бібліотека імені Йосипа Дудки.
  5. ГАЛИНА КОВАЛЬЧУК – завідувачка Слоутської філії комунального закладу Березівської сільської ради «Березівська територіальна публічна бібліотека».
  6. ЛЮДМИЛА ЄФРЕМОВА – директорка Комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька публічна бібліотека». Більше 10 років пані Людмила очолює Тростянецьку бібліотеку.


У номінації «Інновації і креативність» нагороджуються

  1. ПАВЛО СТЕПАНІДІН – головний спеціаліст відділу культури і туризму Конотопської міської ради.
  2. ЛЮБОВ МЕДВІДЬ– заслужений працівник культури України, начальник дільниці пошиття театральних костюмів Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна
  3. ОЛЬГА ЛЕДНЬОВА– художник-постановник Комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва
  4. АЛЬОНА ПЕТРАКОВА – режисер театралізованих заходів та свят комунального закладу «Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради»
  5. ЄВГЕН МАЛОВІЧКО – директор Комунального закладу Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»
  6. ОЛЕКСІЙ РЯБІКО – студент ІV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського».
  7. АННА РЕЗНІЧЕНКО – провідний методист Комунального закладу «Глухівський міський палац культури» Глухівської міської ради.


У номінації «Золотий голос» нагороджуються

  1. ТЕТЯНА ЛАСТОВЕЦЬКА – талановита співачка з унікальним голосом та широким діапазоном, лірико-колоратурне сопрано, головний хормейстер Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна.
  1. ЛАРИСА МУХІНА – талановита співачка і педагог, завідувачка вокального відділу, викладач вищої категорії, методист Сумської дитячої музичної школи №2.
  2. МАКСИМ ШОЛОХ – талановитий співак, тенор, артист-вокаліст Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна.
  3. ТЕТЯНА ШУЛІКОВА – заслужений працівник культури України, директор палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром», хормейстер, засновниця відомого народного фольклорного театру-студії «ОБЕРІГ», педагог, і нарешті співачка з унікальним голосом.


У номінації «Кращий творчий колектив» нагороджуються

  1. МОЛОДІЖНИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ЕЛЕГІЯ» КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СУМСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ», КЕРІВНИК ОКСАНА ГОЛУБЦОВА.
  2. НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «МОЛОДІСТЬ» КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ» ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, КЕРІВНИК ОЛЕКСАНДР ЛАНІН.
  3. ВОКАЛЬНИЙ СІМЕЙНИЙ ДУЕТ «КАЛИНОВІ СЕСТРИ» У СКЛАДІ НАТАЛІЇ СОМОВОЇ ТА СВІТЛАНИ ГОЛОВЧЕНКО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «БУРИНСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ».
  4. НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «СВІТАНОК» ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, КЕРІВНИК ЛЮДМИЛА ОРЄХОВА.
  5. ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ У СКЛАДІ ОЛЕКСІЯ ЛИПОВОГО ТА ТЕТЯНИ СУРГАН КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СУМСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ».
  6. НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ КОСІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. КЕРІВНИК – СЕРГІЙ ГОРОВИЙ.