«Ми – нащадки Запорожців»

«Ми – нащадки Запорожців»

9 жовтня, напередодні Дня козацтва та Дня Захисника України, працівники Середино-Будського районного будинку культури для учнів 5-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 провели патріотично-розважальну гру «Ми – нащадки Запорожців». На початку заходу ведучі нагадали історію виникнення козацтва на Україні. Після того, як діти розділилися на дві команди – «Запорожці» та «Січовики» та обрали собі отаманів, відбулися цікаві змагання: подорож Чумацьким Шляхом за сіллю, приготування козацького кулішу, перегони на конях, маскування для розвідників, пригадування прислів’я про козаків та зображення їх на малюнках.

Запрошені на свято старший сержант відділення обліку і бронювання Середино-Будської РВК Станіслав Гончаров та заступник директора з виховної роботи Інна Ген слідкували за виконанням завдань та обирали переможців. Всім учасникам патріотично-розважальної гри вручені грамоти, а школі подяка – за патріотичне виховання підростаючого покоління.

Матеріали надано методичним кабінетом комунального закладу Середино-Будської районної ради Сумської області «Середино-Будський районний будинок культури»