Музичний сюрприз від гурту «No comments»

Музичний сюрприз від гурту «No comments»

4 червня завдяки творчому звіту вокально-інструментального гурту «No comments» (керівник Олександр Гордієнко), охтирчани отримали неперевершений, мега крутий музичний сюрприз.

На найвищому професійному рівні було все: і вокал, і манера виконання, і володіння інструментами, і звук, і світло. Керівник ансамблю Олександр Сергійович ретельно підібрав репертуар і представив на суд глядачів сім, абсолютно нові, авторські роботи колективу, серед яких і чудова пісня про нашу рідну Охтирку «Місто». Також учасники гурту зробили власне аранжування до п’яти відомих кверів.

Овації та шалені оплески від своїх шанувальників отримали Олексій Артеменко (вокаліст та гітара), Олександр Гордієнко (соло гітара), Володимир Беленков (вокал, гітара), Ігор Токарєв (бас гітара), Антон Торяник (ударник), Леонід Порубай (бек вокал, перкусія), Ілона Мельник (бек вокал, перкусія), Наташа Церковна (бек вокал).

Своїх друзів прийшли привітати учасники вокально-інструментального гурту «Okhtyrka music BAND» (Охтирського міського центру позашкільної освіти Малої академії учнівської молоді, керівник Максим Науменко). Колектив заздалегідь готувався до цієї зустрічі, тому представив глядачам джазові та рок фанк музичні твори, а також авторські твори. Чудові пісні подарували друзям і всім присутнім солісти Анастасія Савочка, Анна Івах, Яна Науменко та авторську лірику Євген Русанов.

Досить важливу роль у атмосфері концертної програми відіграли і робота освітлювача Олександра Мельника та звукооператора Дмитра Чумаченка.

Особливий настрій панував на концерті, глядачі насолодилися не тільки гарною музикою, а й шаленим позитивом і яскравим драйвом.

Вокально-інструментальний гурт «No comments» ще раз підтвердив думку про себе що він є класним, сучасним і популярним колективом міста Охтирка.

Інформацію надано Комунальним закладом «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»