Герої не вмирають вони живуть у наших серцях

Герої не вмирають вони живуть у наших серцях

День 20 лютого назавжди увійшов в трагічну історію України, як день жалоби і пам’яті, коли від напруги закипала в жилах кров, день який українці вибороли патріотизмом, прагненням до свободи та гідного життя на своїй землі, день коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, та проростали в історії України і в наших серцях червоними квітами пам’яті…

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні фахівці комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» підготували та провели жалобний Мітинг. Свої власні вірші «Дзвони», «Злетілися до купоньки думки» читала Тетяна Акіменко. Соліст вокального ансамблю «Лілея» Олександр Тарабан виконав пісню «Гей, сивий вітер плаче». Учасники народного аматорського вокального ансамблю «Барви» разом з працівниками комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» та працівниками комунального закладу «Охтирська міська публічна бібліотека» виконали гімн України.

Охтирчани у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, які навічно впали на Майдані за нашу свободу, та хвилиною мовчання, оголошеною міським головою Павлом Петровичем Кузьменком, вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська. Учасниця майдану, журналістка Валерія Бакуліна поіменно згадала Героїв Небесної Сотні, що назавжди змінили нашу Україну і самих українців – піднявши національний і патріотичний дух. Також, разом з отцем Андрієм, присутні згадали у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Герої не вмирають вони живуть у наших серцях.

Інформація надана комунальним закладом «Охтирський міський центр культури і дозвілля»