Екскурсія до «Червоної криниці»

Екскурсія до «Червоної криниці»

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові емоції від відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити, а ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Працівники комунального закладу «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради разом з вихователями пришкільного відпочинкового табору «Світанок» опорного Середино-Будського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 для дітей провели екскурсію по місту, мета якої – виховання любові до свого міста та рідного краю. Вони відвідали історичну пам’ятку Середина-Буди – «Червону криницю». Учні слухали легенди та історію виникнення цієї пам’ятки.

Далі екскурсія тривала по лісопарку «Мирщина», де на дітей чекали цікава ігрова програма та конкурс «Міс Чарівність». Змагаючись у номінаціях «Міс Грація», «Міс Симпатія» та «Міс Усмішка», діти відчули себе справжніми майстрами сцени, розкрили свій творчий потенціал та проявили фантазію.

Стомлені, але радісні, всі поверталися до школи, а по дорозі ділилися своїми емоціями та враженнями.

Матеріали надано «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради