Ангели в білих халатах

Ангели в білих халатах

День медичного працівника – особливе свято і нагода іще раз від усього серця подякувати ангелам у білих халатах за відновлене здоров’я і диво життя. Тому, напередодні свята в Охтирському міському центрі культури і дозвілля «Кнєжа» зібралася велика родина охтирських медиків, цінність роботи яких відчули особливо в останній рік.

Присутніх привітав міський голова Павло Кузьменко, голова районної державної адміністрації Леонід Клизуб та керуюча справами виконавчого комітету районної ради Зоя Сакович. Вони подякували людям героїчної професії, і це без перебільшення, за витримку, терпіння, важливу щоденну працю та вручили грамоти найкращим з них.

Зі словами вітань та подарунками на свято завітав міський голова Конотопа Артем Семеніхін. Зі словами поздоровлення й подяки звернувся до колег і директор Охтирської центральної лікарні Петро Збаражський.

Далі, на всіх присутніх чекав святковий концерт, який весело і яскраво провели ведучі – учасники театрального колективу «Асорті» Артем Котенко і Катя Бабенко. Медичних працівників міста вітали аматори сцени: ансамбль класичного танцю «Елегія» (керівник – заслужений працівник культури України Зоя Наклицька); зразковий вокальний ансамбль «Крошки» (керівник Лариса Крошка); танцювальний колектив «Кармен» (керівник Віта Сушко); народний вокальний ансамбль «Барви» (керівник Ольга Ходунай); саксофоністка Діана Осмоловська, а також Роман Яремчук та Сергій Войченко.

Інформацію надано Комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»