А я люблю, коли сміються діти

А я люблю, коли сміються діти

Уже традиційно, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Тому комунальний заклад «Середино-Будський центр культури і дозвілля» Середино-Будської міської ради організував цикл заходів та розваг для малечі.

До тематичної програми увійшли: театралізоване дійство з веселими таночками та іграми; фотозона в центральному парку, де всі бажаючі фотографувалися з цікавими мультиплікаційними персонажами, відчуваючи себе казковим героєм; виставка дитячих творчих робіт, переглядаючи яку можна було насолодитися красою виробів, створених руками дітей; розважально-показова програма від прикордонників та поліції, під час якої діти мали змогу уявити себе справжніми захисниками своєї країни, ще й покататися на броньованій розвідувально-дозорній та поліцейській машинах, квадроциклі. Свої таланти діти проявили в конкурсі «Малюнок на асфальті», а вихованці комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Середино-Будської міської ради наносили аквагрим для всіх бажаючих.

Закінчився Всесвітній день дитини для маленьких середино-будців святковим концертом, який добре поєднався з різноманітними іграми та веселими конкурсами, під час яких малеча демонструвала свою силу, швидкість, спритність, ще й отримували за це цікаві призи. Кожна дитина відчула радість і насолоду від активного відпочинку.

Об’єднавши зусилля, ми будемо намагатися зробимо все, аби захистити наших дітей, вберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Матеріали надано комунальним закладом «Середино-Будський центр культури і дозвілля»