37 – закоханих пар-учасниць, понад 6200 – голосів та 3 щасливі пари – переможці…

37 – закоханих пар-учасниць, понад 6200 – голосів та 3 щасливі пари – переможці…

Саме такий результат цьогорічного фотоконкурсу «Я так тебе кохаю», який організували відділом культури та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради за медіа-підтримки Білопілля.City-Газета «Білопільщина»

Цього року кожного дня він набирав шаленої популярності. Яскраві фото романтичних пар привернули увагу понад 6200 глядачів, які залишали схвальні відгуки та свої позитивні відгуки у вигляді лайків та сердечок.

Безумовно всі пари були неймовірно чарівними і заслуговували на титул переможців. Але за умовами конкурсу тільки три учасники, які набрали найбільшу кількість голосів-лайків, повинні були стати найкращими.

За результатами онлайн-голосування найбільшу кількість шанувальників отримали родини Юлії та Артема Макаренків (373 голоси), Марії та Олександра Бражників (298 голосів) та Вікторії та Миколи Цюпки (276 голосів).

16 лютого відбулося нагородження переможців. Усі вони отримали дипломи, квіти та подарунками від організаторів, а тепла дружня атмосфера, щирі слова вкотре підтвердили, що кохання – це велика сила, яка здатна подолати будь-які перешкоди.

Матеріали надано відділом культури та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради